ПОСЛУГИ

Охоронна фірма «МЕРКАТУС»

цілодобово забезпечує

безпеку та захист вашого бізнесу.

 


Фізична охорона


фізична_охорона-4х3Категорії об’єктів, що підлягають охороні:

 • Охорона промислових та виробничих підприємств.
 • Охорона торгових та бізнес-центрів.
 • Охорона банківських установ.
 • Охорона офісів, комерційних приміщень та місць зберігання матеріальних цінностей.

Комплексний пакет послуг з охорони та безпеки «МЕРКАТУС» це:

 • Формування системи безпеки та охорони об’єктів на підставі ретельної перевірки і дослідження об’єктів групою аудиту.
 • Професійно підготовлені співробітники охорони.
 • Якісна організація охорони на об’єкті.
 • Вивчення проблем і потреб клієнтів менеджерами, надання методичної допомоги співробітникам охорони у своєму секторі.
 • Чергова частина, оперативно забезпечує керівництво всіма підрозділами охорони 24 години на добу.
 • Мобільні підрозділи – групи швидкого реагування, негайно прибувають на об’єкт охорони в екстрених ситуаціях.

 


Пультова охорона


пультова_охорона-4х3Пультова охорона в Києві від охоронної фірми «МЕРКАТУС» – один з найбільш надійних, ефективних і доступних способів захисту приватної власності та бізнесу.

Це цілий комплекс заходів, спрямованих на захист від несанкціонованого проникнення, розбійного нападу, виробничих аварій (комунальні обставини) та природних катаклізмів.

Квартира, будинок, офіс, що підключені до системи охорони та безпеки «МЕРКАТУС» знаходяться під цілодобовим контролем співробітників оперативного реагування. Ви захищені не тільки від дій зловмисників, але й від виникнення пожежі, витоку газу, протікання води, тощо.

У разі виникнення нештатної ситуації на об’єкті, що охороняється, сигналізація передає сигнал на Пульт Центрального Спостереження по радіоканалу, після чого група швидкого реагування оперативно прибуває за вказаною адресою.

Навіть такі зовнішні атрибути системи безпеки «МЕРКАТУС», як відеокамери, обладнання для охорони периметра території, датчики руху і сигналізації попереджають дії випадкових дрібних шахраїв.

Охоронна фірма «МЕРКАТУС» постійно проводить перевірку працездатності всіх елементів охоронного обладнання на об’єкті, що знаходиться під охороною та максимально швидко усуваємо будь-які несправності.

Пультова охорона квартир, будинків дозволяє абсолютно спокійно їхати на тривалий період всією родиною, розуміючи, що за вашою безпекою та охороною майна ведеться постійне спостереження.

 


Супровід вантажів


охорона_вантажів-4х3Охоронна фірма «МЕРКАТУС» надає комплекс послуг з супроводження та охорони вантажів під час транспортування по території України і в країни Європейського Союзу.

Супровід вантажів забезпечується найбільш кваліфікованими співробітниками охорони зі спеціальною підготовкою.

Екіпірування співробітників охорони включає засоби активного захисту, мобільного та радіо зв’язком, в залежності від поставлених задач можуть бути одягнені або в цивільний одяг, або в спеціальну уніформу.

Цілодобова чергова частина охоронної фірми «МЕРКАТУС» оперативно реагує на позаштатні ситуації при транспортуванні вантажів. Якість охорони підвищується за допомогою системи багаторівневого контролю за несенням служби.

Кожному маршруту розробляється оптимальна схема руху із зазначенням безпечних місць відпочинку, станцій ТО, заправок і постів автоінспекцій, окрім цього для кожного маршруту прописана детальна інструкція з охорони вантажу, що супроводжується від передачі під охорону до прийняття клієнтами.

Для огляду вантажу, обговорення деталей охорони та супроводу до вас може приїхати наш фахівець. Телефонуйте +380 44 209 88 60

 


GSM / GPRS сигналізація


GSM-GPRS_синалізація-4х3Системи GSM (Global System for Mobile communications) стають все більш популярними, завдяки простоті використання, доступності та прийнятної ціни.

GSM сигналізації оснащені бездротовими датчиками, це не вимагає порушення цілісності стін та прокладання додаткового дроту.

Принцип роботи GSM сигналізацій охорони: пристрій має кілька входів для датчиків і кілька виходів для виконуючих приладів, а також GSM модуль. Якщо спрацьовує один або декілька датчиків (задимлення, шум, та ін.), підключених до входу пристрою негайно відправляється дзвінок або SMS повідомлення з запрограмованими номерами. Одночасно з цим спрацьовують відповідні виконавчі пристрої.

Управляти GSM сигналізацією (ставити на охорону і знімати з охорони) можна за допомогою мобільного телефону дистанційно (SMS повідомлення або дзвінок), відстань обмежується сигналом мобільного зв’язку GSM оператора. Однак, в разі знаходження абонента в зоні недосяжності сигнал може бути відправлений і на стаціонарний телефон.

Також в Україні сертифіковані професійні GSM сигналізації з підключенням до пульта центрального спостереження.


Групи швидкого реагування (ГШР)


гшр-4х3Група швидкого реагування «МЕРКАТУС» – мобільна група, яка реагує на сигнал тривоги і в найкоротші терміни прибуває на об’єкт. Екіпаж ГШР оснащений сучасним спеціальним обладнанням, службовим автомобілем, травматичною зброєю, індивідуальними засобами захисту, засобами GPS навігації та зв’язку з черговим центром, а також спеціальними знаннями і вміннями.

Групи швидкого реагування взаємодіють з усіма структурними підрозділами охоронного агентства, особливо з черговою частиною. Центральний пост чергової частини в Києві здійснює централізоване управління всіма групами швидкого реагування і відповідає за негайне реагування на ситуацію, що склалася.

Прибуття оперативної мобільної групи на об’єкт під охороною, здійснюється в найкоротші терміни – до 10 хвилин.

За кожною групою закріплений певний район Києва, патрулювання здійснюється в цілодобовому режимі.

Щоб ефективніше організувати вашу охорону та оперативно вирішити будь-яку конфліктну ситуацію, охоронна фірма «МЕРКАТУС» постійно збільшує кількість постів груп швидкого реагування.

 


Відеоспостереження і контроль доступу


відеонагляд-4х3Охоронна фірма «МЕРКАТУС» здійснює монтаж систем охорони і безпеки різної складності та підвищеної безпеки.

Застосування сучасної спеціалізованої техніки дає можливість виконувати роботи на професійному рівні. Наші фахівці регулярно проходять навчання, точно виконують рекомендації підприємства-виробника, що дозволяє правильно розміщувати та використовувати потенціал і потужність обладнання охорони на 100%.

Відеоспостереження як окремий вид систем безпеки дозволяє вести постійне спостереження за об’єктом (всією територією або частиною) і своєчасно реагувати у разі позаштатної ситуації. Сучасні системи відеоспостереження дають можливості одночасного використання декількох камер (як правило до 4х) з виведенням всіх камер на дисплей, а також перегляду кожної камери окремо, крім того, можна здійснювати запис і архівацію отриманих відеозаписів для подальшого аналізу.

Контроль доступу – це система технічних програм і засобів, яка фізичним способом може контролювати та обмежувати доступ на об’єкт, що охороняється. Налаштування системи оцінюють і розпізнають вибірку тих осіб, кому доступ на об’єкт обмежений, або дозволений.

 • Posted on 7. Грудня 2015
 • Written by Andre Povkh
Коментарі Вимкнено до ПОСЛУГИ

Comments are closed.