Відеоспостереження та контроль доступу

відеонагляд

Охоронна фірма «МЕРКАТУС» здійснює монтаж систем охорони і безпеки різної складності та підвищеної безпеки.

Застосування сучасної спеціалізованої техніки дає можливість виконувати роботи на професійному рівні. Наші фахівці регулярно проходять навчання, точно виконують рекомендації підприємства-виробника, що дозволяє правильно розміщувати та використовувати потенціал і потужність обладнання охорони на 100%.

Відеоспостереження як окремий вид систем безпеки дозволяє вести постійне спостереження за об’єктом (всією територією або частиною) і своєчасно реагувати у разі позаштатної ситуації. Сучасні системи відеоспостереження дають можливості одночасного використання декількох камер (як правило до 4х) з виведенням всіх камер на дисплей, а також перегляду кожної камери окремо, крім того, можна здійснювати запис і архівацію отриманих відеозаписів для подальшого аналізу.

Контроль доступу – це система технічних програм і засобів, яка фізичним способом може контролювати та обмежувати доступ на об’єкт, що охороняється. Налаштування системи оцінюють і розпізнають вибірку тих осіб, кому доступ на об’єкт обмежений, або дозволений.

  • Posted on 22. Лютого 2016
  • Written by Andre Povkh
Коментарі Вимкнено до Відеоспостереження та контроль доступу

Comments are closed.