Про нас

Питанням забезпечення безпеки у сучасному світі у всіх країнах приділяється найпильніша увага. Безпека трактується як стан захищеності сьогодення і майбутнього людини, групи людей, процесів або об’єктів від негативних впливів. Проблеми безпеки бізнесу в Україні також заслуговують на увагу.

Ми готові забезпечити вашу безпеку.


Охоронна фірма «МЕРКАТУС» створена в грудні 2013 року, отримана відповідна ліцензія. Рішення про створення групи охорони бізнесу було зваженим і базувалося на детальному аналізі стану ринку безпеки України.

Співзасновником «МЕРКАТУС» є група польських компаній з багаторічним досвідом роботи з комплексного забезпечення безпеки різних рівнів. Можливість переймати європейський досвід, впроваджувати нові технології та реалізувати їх на території нашої країни – це безумовна перевага охоронної фірми «МЕРКАТУС».

Охоронна фірма «МЕРКАТУС» надає клієнтам послуги охорони в Києві, комплексні послуги із забезпечення безпеки та захисту бізнесу, включаючи бухгалтерський аудит, юридичний супровід, технічну, інформаційну та фізичну безпеку.

У сфері охорони та захисту бізнесу, наша компанія заробила репутацію надійної організації, що динамічно розвивається, та яка постійно підтверджує статус відповідального і перспективного партнера. Не на словах, а в ділі показуємо свій професіоналізм.

Охоронна фірма «МЕРКАТУС» пропонує різні варіанти організації фізичної та технічної безпеки від бюджетних пакетів послуг, до сучасних комплексних рішень найвищої функціональності.

Якість надання послуг підтверджується ще й тим фактом, що персоналу охоронної фірми «МЕРКАТУС» приділяється особлива увага. На сьогодні кількість співробітників нашої групи досягає 250 чоловік і кожен з них пройшов попереднє навчання вітчизняними та іноземними фахівцями з фізичної та психологічної безпеки. Після закінчення курсу навчання усі отрималисертифікати європейського рівня.

Навчальні програми із забезпечення безпеки надає наш партнер (E.S.A. – European Security Academy). Заснована в 1992 році, Європейська академія безпеки розробляє та впроваджує сучасні методики і навчальні програми із забезпечення безпеки для правоохоронних та військових фахівців, а також цивільних осіб.

Всі рішення охоронної фірми «МЕРКАТУС» приймаються на користь клієнта та для його безпеки. Ми ніколи не називаємо імен своїх клієнтів і на сайті ви не знайдете логотипів компаній, з якими ми працюємо. Конфіденційність понад реклами. Наші клієнти нам довіряють, а ми гарантуємо повне збереження інформації.

Причини обрати нас:

  1. Професійні співробітники.
  2. Оптимальні ціни на весь спектр послуг з безпеки.
  3. Європейська якість послуг.
  4. Гарантії збереження конфіденційності.
  5. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Завжди раді співпраці!

Поставити додаткові запитання, отримати консультацію ви можете за телефоном +380 44 209 88 60

  • Posted on 16. Листопада 2015
  • Written by bvasyliuk
Коментарі Вимкнено до Про нас

Comments are closed.