Пультова охорона

пультова_охорона

Пультова охорона в Києві від охоронної фірми «МЕРКАТУС» – один з найбільш надійних, ефективних і доступних способів захисту приватної власності та бізнесу.

Це цілий комплекс заходів, спрямованих на захист від несанкціонованого проникнення, розбійного нападу, виробничих аварій (комунальні обставини) та природних катаклізмів.

Квартира, будинок, офіс, що підключені до системи охорони та безпеки «МЕРКАТУС» знаходяться під цілодобовим контролем співробітників оперативного реагування. Ви захищені не тільки від дій зловмисників, але й від виникнення пожежі, витоку газу, протікання води, тощо.

У разі виникнення нештатної ситуації на об’єкті, що охороняється, сигналізація передає сигнал на Пульт Центрального Спостереження по радіоканалу, після чого група швидкого реагування оперативно прибуває за вказаною адресою.

Навіть такі зовнішні атрибути системи безпеки «МЕРКАТУС», як відеокамери, обладнання для охорони периметра території, датчики руху і сигналізації попереджають дії випадкових дрібних шахраїв.

Охоронна фірма «МЕРКАТУС» постійно проводить перевірку працездатності всіх елементів охоронного обладнання на об’єкті, що знаходиться під охороною та максимально швидко усуваємо будь-які несправності.

Пультова охорона квартир, будинків дозволяє абсолютно спокійно їхати на тривалий період всією родиною, розуміючи, що за вашою безпекою та охороною майна ведеться постійне спостереження.

  • Posted on 22. Лютого 2016
  • Written by Andre Povkh
Коментарі Вимкнено до Пультова охорона

Comments are closed.